Ana Sayfa > Kampanya Detayı

İlkler özeldir ilkler Hyundai’dir!

Kampanya 01-28 Şubat 2019 tarihleri arasında tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Kampanyadan yararlanacak kişinin 2018 yılı ve sonrasında ehliyet aldığını ibraz etmesi zorunludur. Kampanya kapsamında; i10 ve i20 model perakende araç alımlarında, anlaşmalı Shell istasyonlarında geçerli olmak üzere 300 TL değerinde smart puan yüklü Shell smart kart hediye edilecektir.Smart kart koşulları geçerlidir. Hediye kart kampanyadan yararlanan kişiye özeldir ve devri yapılmaz, hediye karttaki tutar nakit paraya çevirilemez. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hyundai i10 ve i20 modellerinin resmi spesifik CO2 emisyonu ve (715/2007/EC) 106 - 157 g/km ve birleşik yakıt tüketimleri (715/2007/EC) 4,1 – 6,7 lt/100 km arasındadır.

Smart Kart Kullanım Koşulları:
- 300 TL değerinde Smart Puan ’ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartların kayıtlı olması zorunludur. Kartınızı Shell Mobil Uygulaması ya da www.shellsmart.com üzerinden kaydedebilirsiniz.
- Smart Puan ’lar sadece akaryakıt alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
- Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart kartın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi yada hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.

Talepte Bulun
×

Bu sitede çerezler kullanılır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.