Ana Sayfa > Model Detay

Dokker Combi

Dokker Combi

Gündelik kullanım için pratik ve konforlu

Dacia Dokker araç gamımızdaki ilk gerçek kombi. Yolcularınız için daha fazla alan gerekiyorsa ya da tersine yükleme alanını genişletmek istiyorsanız, bu çok yönlü ve pratik otomobil ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Dacia Dokker'ın bagaj bölmesi 1,16 metrelik uzunluğuyla piyasadaki benzerleri arasında birinci. Katlanan ve yana yatan arka koltuklarıyla beş kişilik yapılandırmadan dört, üç veya iki kişilik yapılandırmaya geçmek çok kolay. Ayrıca çok sayıda kullanışlı eşya gözü; baş üstü saklama rafı, koltuk arkası cepleri, torpido gözü.

Krom ızgara

Krom ızgara ile aracınıza şık ve ayrıcalıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Enlemesine tavan barı

Kolay monte edilebilen bu enlemesine tavan barları Dacia Dokker’a özel tasarlanmıştır.

Kol dayama

Ayarlanabilir eğimi sayesinde ürünü tamamen sürüş konumunuza göre ayarlayabilir, aynı zamanda ürünün iç haznesini pratik bir saklama bölmesi olarak da kullanabilirsiniz.

Yan cam rüzgarlığı

Yan cam rüzgârlığı ile camı çok az açarak araç içini havalandırabilirsiniz. Böylece araçtaki yolculara rahatsızlık vermeden havanın dolaşımı sağlanır.

Ayrıcı ızgara

Paslanmaz çelikten bölme kafesi kabin ile yükleme alanının etkin şekilde ayrılmasını sağlar ve böylece kullanımlarınıza uygun bir koruma sunar.

Fiyat Listesi

* Web sitesinde görüntülenen araç görselleri temsilidir. Araç modelleri üzerinde görülen aksesuarlar ve satılan araç farklılık gösterebilir.

×

Bu sitede çerezler kullanılır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.