Ana Sayfa > Model Detay

i30

i30

Yorgunluk Tespit Sistemi

Yorgunluk tespit sistemi direksiyon açısı, tork, trafik şeridi ve varış süresindeki değişiklikleri kaydedip analiz ederek sürücü yorgunluğunu tespit eder ve hem sesli hem de görsel ikazlarda bulunur. Bu sistemin hassaslığı ayarlanabilir.

Otomatik Acil Fren Destek Sistemi (AEB) ve Önden Çarpışma Uyarı Sistemi (FCWS)

FCWS, ön kamerayı kullanarak tüm önden çarpma tehlikelerini algılar ve sürücüyü tehlikeye karşı uyarır. AEB, bu gibi bir çarpışmayı engellemek ya da etkilerini en aza indirgemek için devreye girer. İsteğe bağlı olarak, FCWS ön radar ile daha da güçlendirilebilir, böylece yayaları algılama işlevine de sahip olur.

Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSD)

Yakınlarda kör noktada gizlenmiş araçlar varsa sistem görsel ve sesli olarak sizi uyarır.

KONFORLU YOLCULUK

Gösterge panelinin ve kabinin insanı dinlendiren sadeliği zarafet, kalite ve geniş alan hissi sağlar. Bu sadece bir his değildir. Tamamen yenilenen i30, sınıfının en geniş araçlarından biridir.

Sürüşünüzü ödüllendirin

Yenilenen çekiş gücü, çoklu bağlantılı arka süspansiyon ve sınıfının lideri dayanıklılığıyla yeni i30 sürüşünüzü keyfe dönüştürür.

* Web sitesinde görüntülenen araç görselleri temsilidir. Araç modelleri üzerinde görülen aksesuarlar ve satılan araç farklılık gösterebilir.

×

Bu sitede çerezler kullanılır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.