Ana Sayfa > Model Detay

Kona

Kona

Sportif, güçlü ve modern.

Sportif görünüm, yüksek performanslı motorlar ve modern teknoloji. Hyundai KONA, tüm detayları ile hayatı özgürce yaşamanızı sağlar. Sportif görünümü ile dinamik bir imaj çizen KONA, güçlü ve yüksek performanslı motorlarını destekleyen modern teknolojileri ile güven verir.

Kendinize uygun bir otomobil için kolları sıvayın.

Kişisel tarzınıza uygun olarak KONA'nızı birçok farklı seçenek arasından oluşturun. Siyah renkli tavan seçeneği*, sunroof seçeneği**, sportif görünümlü alaşımlı jantlar, iç renk seçenekleri ile uyumlu emniyet kemerleri ve bir çok dış renk seçeneği sayesinde tarzınızı gösterin. Sıradanlığa meydan okuyun.

Alışılmışın dışına çıkma vakti geldi.

Sokakta binlercesini görebileceğiniz klasik otomobil kalıplarından kurtulun. Hyundai KONA tüm bakışları üzerinde toplayan cesur tasarımı ile güçlü bir imaja sahip. Gündüz farları ile far grubunun ayrıldığı ön tasarım, KONA’yı rakiplerinden ayırır.

* Web sitesinde görüntülenen araç görselleri temsilidir. Araç modelleri üzerinde görülen aksesuarlar ve satılan araç farklılık gösterebilir.

×

Bu sitede çerezler kullanılır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.