Ana Sayfa > Model Detay

Yeni Santa Fe

Yeni Santa Fe

Çift çıkışlı egzozlar

İkizkenar yamuk şeklindeki egzoz çıkışları Yeni Santa Fe’nin arka kısmına sportif bir görsel not ekliyor.

Baş üstü konsolu

Baş üstü konsolu, harita okuma ışıkları ve güneş gözlüğü bölmesine ek olarak, açılabilir panoramik cam tavan ve akıllı bagaj kapağı kumandalarına da ev sahipliği yapıyor.

Elektrikli cam kontrol sistemi

AUTO-UP herhangi bir engel ile karşılaşıldığında hemen tekrar açılan yüksek konforlu bir “tek dokunuş” kumanda işlevidir.

Çok nokta bağlantılı arka süspansiyon

Çok nokta bağlantılı arka süspansiyon daha konforlu bir sürüş sağlarken diğer sistemlere oranla daha az yer kaplar, böylece arka yolcuların konforu için daha çok hacim sunar.

7 hava yastığı sistemi

7 hava yastığı sistemi; sürücü diz hava yastığı, ön hava yastıkları, ön kısımda bulunan iki adet yan hava yastığı ve yan kısımlarda boylu boyunca konumlandırılmış olan iki perde hava yastığından oluşmaktadır.

Akıllı anahtar / Çalıştırma düğmesi

Bu sistem sayesinde anahtarınızı cebinizden çıkarmadan otomobilinize binebilir, bir düğmeyle motoru çalıştırabilir ve durdurabilirsiniz. Akıllı anahtar ve çalıştırma düğmesiyle aracınızı çalıştırmak çok daha pratik.

* Web sitesinde görüntülenen araç görselleri temsilidir. Araç modelleri üzerinde görülen aksesuarlar ve satılan araç farklılık gösterebilir.

×

Bu sitede çerezler kullanılır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.